MENU
Aula_close Layer 1

Bestyrelsens medlemmer

Elevrepræsentanter 

Jasmin Sonne Hansen

jsonneh@outlook.dk

jasmin

 

Bea Myler Werner

beawerner@klauswerner.dk

Bea

 

 

Forældrerepræsentanter

Thomas Sune Nørager Garfort - formand

thomas.garfort@gmail.com

Tlf. 2624 8666

 

Anja Larsen Vilsholm

avilsholm@hotmail.com

Tlf. 2483 5755

Har barn på 4. årgang

 

Brian Nørholm Kragbæk

briankragbaek@gmail.com

Tlf. 2961 9362

Har børn på 0. og 3. årgang

Brian

 

Brian Nørvig

brian@noervig.com

Tlf. 4037 2650

Har barn på 6. årgang

 

Maria Aastradsen Løvenstrøm

m_aastradsen@hotmail.com

Tlf. 5125 1135

Har barn på 4. årgang

Maria

 

Nicklas Ackey

ackeymail@gmail.com

Tlf. 2492 8633

Har børn på 1. og 4. årgang

Nicklas

René Stefaniuk Andersen

reneandersen89@hotmail.com

Tlf. 5191 3790

Har barn på 0. årgang

 

 

Medarbejder repræsentanter

Mads Grønbæk-Møller

mads.groenbaek-moeller@brk.dk

Mads

 

Majken Bjerregaard Larsen

majken.bjerregaard.larsen@brk.dk

Majken

 

 

Ledelsesrepræsentanter

Tina Duermin Johansen

tina.duermin.johansen@brk.dk

Tina

 

Morten Warming

morten.warming@brk.dk 

morten

 

Lars Kromann Myhre

lars.kromann.myhre@brk.dk

lars